Apyrankės

puslapyje
Prekė sandėlyje

Vasariška jūrinio stiliaus apyrankė su cappuccino spalvos virvele, auksinės spalvos užseigmais ir detalėmis. Kalnų krištolo širdutė Rožinio kvarco akmenukas

9,00 €
Prekė sandėlyje

Tris kartus aplink riešą apsisukanti apyrankė arba kaklo papuošalas. Agatas Hematitas Žadeitas Akmenų reikšmę rasite žemiau.

16,00 €
Prekė sandėlyje

Rankų darbo 2 kartus aplink riešą apsisukanti apyrankė iš virvelės ir naturalių akmenų. Rožinis kvarcas Kalnų krištolas

15,00 €
Prekė galima su kita kombinacija

Įprasta apyrankė su briaunotais labradorito akmenukais. Labradoritas – tvirtina valią ir vidinę stiprybę, užtikrintumą. Padeda kovojant su priklausomybėmis.

10,00 €
Į krepšelį
Prekė sandėlyje

Įprasta apyrankė su skaidriais briaunotais kalnų krištolo akmenėliais. Kalnų krištolas - Padeda susikoncentruoti, susikaupti, išvalo sielą ir skaidrina mintis. Suteikia ramybę. Tai didelis energijos šaltinis, skatina tobulėjimą ir komunikabilumą, teikia dvasinę pusiausvyrą, padėtas miegamajame gina nuo košmarų ir padeda atgauti jėgas.

12,00 €
Prekė sandėlyje

Rankų darbo 2 kartus aplink riešą apsisukanti apyrankė iš virvelės ir naturalių akmenų. Jaspis Kvarcas dažytas

13,00 €
Prekė sandėlyje

Rankų darbo 2 kartus aplink riešą apsisukanti apyrankė iš virvelės ir naturalių akmenų. Rožinis kvarcas Hovlitas Dažytas kvarcas

13,00 €
Prekė sandėlyje

Įprasta apyrankė su elektriniu briaunuotu agatu. *Akmenėliai nėra priskirti konkrečiam deriniui, todėl gali skirtis. Agatas – suteikia bendrą apsaugą, skatina gijimą, suteikia drąsos, pasitikėjimo savimi, ir skatina ilgaamžiškumą. Labai tinkamas žmonėms, užsiimantiems sodininkyste.

10,00 €
Prekė sandėlyje

Rankų darbo apyrankė pagaminta iš naturalių akmenų. Agatas Žadeitas

15,00 €
Prekė sandėlyje

Rankų darbo apyrankė pagaminta iš naturalių akmenų. Agatas

15,00 €
Rodomos 61 - 70 prekės iš 70 turimų