Įprastos apyrankės

Prekė sandėlyje

Įprasta apyrankė su opalito akmenukais. Opalitas - Naudojamas meditacijoms, tikima, kad opalitas sustiprina dvasinius sugebėjimus, lavina vaizduotę. Tikima, kad opalitas šalina liūdesį.

10,00 €
Prekė sandėlyje

Įprasta apyrankė su rožinio kvarco akmenukais. Rožinis kvarcas – nuostabiai pritraukia meilę. Padeda pamilti save, gydo emocines žaizdas, skatina taikingumą, atlaidumą.

10,00 €
Prekė sandėlyje

Įprasta apyrankė su nešlifuotu akvamarinu. *Akmenukų forma ir atspalvis gali nežymiai skirtis nuo pavaizduotų nuotraukose. Akvamarinas – gerina regėjimą, mąstymo aštrumą, nuramina ir išgrynina emocijas.

12,00 €
Prekė sandėlyje

Įprasta apyrankė su nešlifuotu ametistu. *Akmenukų forma ir atspalvis gali nežymiai skirtis nuo pavaizduotų nuotraukose. Ametistas – padeda susapnuoti ryškius sapnus, mažina depresiją, skatina ramybę, dvasingumą. Padeda esant priklausomybėms ir stresui.

12,00 €
Prekė sandėlyje

Įprasta apyrankė su briaunotais labradorito akmenukais. Labradoritas – tvirtina valią ir vidinę stiprybę, užtikrintumą. Padeda kovojant su priklausomybėmis.

10,00 €
Prekė sandėlyje

Įprasta apyrankė su skaidriais briaunotais kalnų krištolo akmenėliais. Kalnų krištolas - Padeda susikoncentruoti, susikaupti, išvalo sielą ir skaidrina mintis. Suteikia ramybę. Tai didelis energijos šaltinis, skatina tobulėjimą ir komunikabilumą, teikia dvasinę pusiausvyrą, padėtas miegamajame gina nuo košmarų ir padeda atgauti jėgas.

12,00 €
Prekė sandėlyje

Įprasta apyrankė su rudu margu agatu. *Akmenėliai nėra priskirti konkrečiam deriniui, todėl gali skirtis. Agatas – suteikia bendrą apsaugą, skatina gijimą, suteikia drąsos, pasitikėjimo savimi, ir skatina ilgaamžiškumą. Labai tinkamas žmonėms, užsiimantiems sodininkyste.

10,00 €
Prekė sandėlyje

Įprasta apyrankė su elektriniu briaunuotu agatu. *Akmenėliai nėra priskirti konkrečiam deriniui, todėl gali skirtis. Agatas – suteikia bendrą apsaugą, skatina gijimą, suteikia drąsos, pasitikėjimo savimi, ir skatina ilgaamžiškumą. Labai tinkamas žmonėms, užsiimantiems sodininkyste.

10,00 €
Prekė sandėlyje

Įprasta apyrankė su mėlynu briaunotu agatu. Agatas – suteikia bendrą apsaugą, skatina gijimą, suteikia drąsos, pasitikėjimo savimi, ir skatina ilgaamžiškumą. Labai tinkamas žmonėms, užsiimantiems sodininkyste.

10,00 €
Rodomos 1 - 10 prekės iš 10 turimų