Katalogas

Įjungti filtrai
  Riešo apimtis
  Akmens pavadinimas
  Spalva

  Informacija

  Įprastos apyrankės

  Prekė sandėlyje

  Minimalistinio stiliaus apyrankė su virvele ir natūraliu nešlifuotu rožiniu kvarcu. Kiekvienas akmenėlis gali nežymiai skirtis dydžiu ir atspalviu. Kiekviena apyrankė gaminama individualiai pagal pasirinktą riešo apimtį. Galite pasirinkti du kartus aplink riešą apsisukančią virvelę, arba viengubą (kaip pavaizduota nuotraukoje). 

  10,99 €
  Prekė sandėlyje

  Minimalistinio stiliaus apyrankė su virvele ir natūraliu ametistu. Kiekvienas akmenėlis gali nežymiai skirtis dydžiu ir raštu. Kiekviena apyrankė gaminama individualiai pagal pasirinktą riešo apimtį. Galite pasirinkti du kartus aplink riešą apsisukančią virvelę, arba viengubą (kaip pavaizduota nuotraukoje). 

  11,99 €
  Prekė sandėlyje

  Du kartus aplink riešą apsisukanti apyrankė su virvele ir 16mm skersmens Madagaskaro rožiniu kvarcu. Rožinis kvarcas - puiki dovana mylimai merginai, mamai ar sesei, nes nuo seno laikomas meilės bei moteriškumo simboliu. Be to, kiekviena apyrankė gaminama individualiai pagal pasirinktą riešo apimtį. 

  12,99 €
  Prekė sandėlyje

  Minimalistinė apyrankė su nešlifuoto ametisto akmenėliu. Dydis reagiliuojasi - Apyrankė turi prailginančią virvelę. Apyrankės yra dviejų dydžių: S/M (riešo apimtis 14-16cm) ir L/XL (16-18cm) Taip pat galimos dvi virvelių spalvos: šviesiai pilka ir rusva. Akmenėliai gali nežymiai skirtis raštu, forma ir spalva nuo pavaizduotų nuotraukoje. 

  10,00 €
  Prekė sandėlyje

  Minimalistinė apyrankė su nešlifuoto rožinio kvarco akmenėliu. Dydis reagiliuojasi - Apyrankė turi prailginančią virvelę. Apyrankės yra dviejų dydžių: S/M (riešo apimtis 14-16cm) ir L/XL (16-18cm) Taip pat galimos dvi virvelių spalvos: šviesiai pilka ir rusva. Akmenėliai gali nežymiai skirtis raštu, forma ir spalva nuo pavaizduotų nuotraukoje. 

  10,00 €
  Prekė sandėlyje

  Minimalistinė apyrankė su stalaktitu. Dydis reagiliuojasi - Apyrankė turi prailginančią grandinėlę. Apyrankės yra dviejų dydžių: S/M (riešo apimtis 14-16cm) ir L/XL (16-18cm) Akmenėliai gali nežymiai skirtis raštu, forma ir spalva nuo pavaizduotų nuotraukoje. 

  12,99 €
  Šiuo metu neturime.

  Įprasta apyrankė su skaidriais briaunotais kalnų krištolo akmenėliais. Kalnų krištolas - Padeda susikoncentruoti, susikaupti, išvalo sielą ir skaidrina mintis. Suteikia ramybę. Tai didelis energijos šaltinis, skatina tobulėjimą ir komunikabilumą, teikia dvasinę pusiausvyrą, padėtas miegamajame gina nuo košmarų ir padeda atgauti jėgas.

  12,99 €
  Į krepšelį
  Prekė sandėlyje

  Du kartus aplink riešą apsisukanti apyrankė su kreminės spalvos virvelė ir gelsvais citrino karoliukais. 

  10,99 €
  Prekė sandėlyje

  Du kartus aplink ranką apsisukanti apyrankė su virvele ir vyšninio kvarco karoliukais. 

  10,99 €
  Prekė sandėlyje

  Įprasta apyrankė su labradorito akmenėliais. 

  10,99 €
  Prekė sandėlyje

  Įprasta apyrankė su onikso akmenėliais. 

  10,99 €
  Prekė sandėlyje

  Dviguba apyrankė su opalito akmenėliais. Pasirinkite norimą virvelės spalvą bei riešo apimtį. 

  10,99 €
  Rodomos 1 - 12 prekės iš 12 turimų