Top pardavėjai

puslapyje
Prekė sandėlyje

Įprasta apyrankė su elektriniu briaunuotu agatu. *Akmenėliai nėra priskirti konkrečiam deriniui, todėl gali skirtis. Agatas – suteikia bendrą apsaugą, skatina gijimą, suteikia drąsos, pasitikėjimo savimi, ir skatina ilgaamžiškumą. Labai tinkamas žmonėms, užsiimantiems sodininkyste.

10,00 €
Prekė sandėlyje

Įprasta apyrankė su briaunotais labradorito akmenukais. Labradoritas – tvirtina valią ir vidinę stiprybę, užtikrintumą. Padeda kovojant su priklausomybėmis.

10,00 €
Prekė sandėlyje

Įprasta apyrankė su rožinio kvarco akmenukais. Rožinis kvarcas – nuostabiai pritraukia meilę. Padeda pamilti save, gydo emocines žaizdas, skatina taikingumą, atlaidumą.

10,00 €
Prekė sandėlyje

Įprasta apyrankė su mėlynu briaunotu agatu. Agatas – suteikia bendrą apsaugą, skatina gijimą, suteikia drąsos, pasitikėjimo savimi, ir skatina ilgaamžiškumą. Labai tinkamas žmonėms, užsiimantiems sodininkyste.

10,00 €
Prekė sandėlyje

Įprasta apyrankė su rudu margu agatu. *Akmenėliai nėra priskirti konkrečiam deriniui, todėl gali skirtis. Agatas – suteikia bendrą apsaugą, skatina gijimą, suteikia drąsos, pasitikėjimo savimi, ir skatina ilgaamžiškumą. Labai tinkamas žmonėms, užsiimantiems sodininkyste.

10,00 €
Prekė sandėlyje

Įprasta apyrankė su skaidriais briaunotais kalnų krištolo akmenėliais. Kalnų krištolas - Padeda susikoncentruoti, susikaupti, išvalo sielą ir skaidrina mintis. Suteikia ramybę. Tai didelis energijos šaltinis, skatina tobulėjimą ir komunikabilumą, teikia dvasinę pusiausvyrą, padėtas miegamajame gina nuo košmarų ir padeda atgauti jėgas.

12,00 €
Prekė galima su kita kombinacija

Rankų darbo 2 kartus aplink riešą apsisukanti apyrankė iš virvelės ir naturalių akmenų. Rožinis kvarcas Kalnų krištolas

15,00 €
Į krepšelį
Prekė galima su kita kombinacija

Rankų darbo 2 kartus aplink riešą apsisukanti apyrankė iš virvelės ir naturalių akmenų. Tigro akis Granatas

0,00 €
Į krepšelį
Prekė sandėlyje

Įprasta apyrankė su nešlifuotu akvamarinu. *Akmenukų forma ir atspalvis gali nežymiai skirtis nuo pavaizduotų nuotraukose. Akvamarinas – gerina regėjimą, mąstymo aštrumą, nuramina ir išgrynina emocijas.

12,00 €
Prekė galima su kita kombinacija

Rankų darbo 2 kartus aplink riešą apsisukanti apyrankė iš virvelės ir naturalių akmenų: ○Ametistas ○Rutilo kvarcas

15,00 €
Į krepšelį
Prekė sandėlyje

Rankų darbo 2 kartus aplink riešą apsisukanti apyrankė iš virvelės ir naturalių akmenų. Hovlitas

15,00 €
Prekė sandėlyje

Rankų darbo chokeris su aksomine ir zomšine juostelėmis, bei hovlito mėnuliuku. XS/S chokerio ilgis - 27-32 cm M/L chokerio ilgis - 32-37 cm

8,00 €
Rodomos 1 - 12 prekės iš 28 turimų