Mūsų svetainėje yra naudojami slapukai. Jie gerina naršymo kokybę bei yra naudojami rinkodaros tikslais. Naršydami toliau jūs sutinkate su slapukų naudojimu. Plačiau apie tai rasite mūsų privatumo politikoje

Sutinku

Mamos dienos pakabukų linija

Šį kartą pristatau Jums graviruotų pakabukų liniją sukurtą artėjančios mamos dienos proga. Sprendžiant pagal save, su kiekvienais metais vis labiau imu vertinti mamos meilę ir atsidavimą, tad ir dovanoti norisi kažką reikšmingo, bet nebūtinai brangaus. Dovana mamai norisi išreikšti begalinę meilę ir dėkingumą. Apie tą jausmą galvodama ir sukūriau šiuos pakabukus - paprastus, minimalistinius, ir lengvai derinamus kasdieną, bet neabejotinai reikšmingus.


Liniją sudaro 5 pakabukai su skirtingais užrašais. Pakabukas "mama" yra 15mm skersmens, visi kiti - 21mm. Taip pat visi pakabukai gali būti sidabro arba aukso spalvos.

1. Pakabukas su užrašu "Mamytė". 21 mm skersmens nerūdijančio plieno pakabukas su palei kraštą graviruotu užrašu "mamytė". Gali būti aukso arba sidabro spalvos ir atkeliauja kartu su 45 cm grandinėle. Pakabuko kaina 19,99 €

2. Pakabukas su užrašu "mama". Labai minimalistinis 15 mm skersmens pakabukas, iš nerūdijančio plieno, kuris gali būti sidabro arba aukso spalvos. Atkeliauja 45 cm grandinėle. Pakabuko kaina 14,99 €

3. Pakabukas "ačiū, kad esi ❤". Taip pat 21 mm skersmens nerūdijančio plieno pakabukas. Aukso arba sidabro spalvos su 45 cm grandinėle. Pakabuko kaina 19,99 €

4. Pakabukas "Be tavęs ❤ nebūtų manęs". Užrašas graviruotas didžiosiomis raidėmis. 21 mm skersmens nerūdijančio plieno pakabukas. Aukso arba sidabro spalvos su 45 cm grandinėle. Pakabuko kaina 19,99 €.

5. Pakabukas "Be tavęs nebūtų manęs". Užrašas graviruotas rašytinėmis raidėmis ant 21 mm nerūdijančio plieno pakabuko (aukso spalvos paauksuotas) ir atkeliauja su 45 cm grandinėle. Pakabuko kaina 19,99 €.

Graviruotų pakabukų užsakymus renkame ir siunčiame pas savaitę - užsisakius iki ketvirtadienio vakaro išsiunčiame sekančią savaitę antradienį. Visus graviruotus pakabukus galite peržiūriūrėti čia.

Jau visai netrukus su Jumis pasidalinsiu ir kitomis mamos dienos papuošalų idėjomis, o dabar smalsu - kuris pakabukas Jums atrodo mieliausias? :)

2019-04-10

0 Komentarai

Palikti komentarą

Reload

Patvirtinti