Mūsų svetainėje yra naudojami slapukai. Jie gerina naršymo kokybę bei yra naudojami rinkodaros tikslais. Naršydami toliau jūs sutinkate su slapukų naudojimu. Plačiau apie tai rasite mūsų privatumo politikoje

Sutinku

Vasario mėnesio akmuo - Ametistas

Negalime patikėti, kad į duris jau pasibeldė vasaris, paskutinis žiemos mėnesis! O kartu su juo ir vienas populiariausių akmenų – ametistas. Nors ametistas laikomas gimusiųjų vasarį akmuo, taip pat priskiriamas žmonėms, gimusiems po avino, šaulio bei vandenio ženklais. Na, o dėl savo savybių, gali būti tinkamas bei naudingas daugeliui mūsų.

Ametisto spalva gali varijuoti nuo švelniai iki sodriai ar net tamsiai violetinės, priklausomai nuo grynumo bei kokybės. Aukščiausios kokybės ametistas: tolygios spalvos, rausvai violetinis, ryškus, bei skaidrus. Didžiausias kiekis ametisto randamas Pietų Amerikoje: Brazilijoje, Urugvajuje, Bolivijoje, Argentinoje, taip pat Šiaurės Amerikoje bei Afrikoje. 

Ametistas pasižymi gebėjimu nuraminti žmogaus mintis bei protą, padeda atsiriboti nuo neigiamų energijų, suteikdamas stiprybės bei kūrybingumo protui ir sielai. Manoma, jog ametistas padeda atsitiesti sunkiais gyvenimo tarpsniais, susidoroti su sunkumais, išlaikyti vidinę ramybę bei pusiausvyrą. Skatina koncentraciją, budrumą, vidinę harmonija, apsaugo nuo skubotų bei neapgalvotų sprendimų gyvenime. Bendrąja prasme: padeda išlaikyti pusiausvyrą ir harmoniją gyvenime, susidoroti su sunkumais. 

Įdomu tai, jog žodis ametusthos, verčiamas iš graikų kalbos reiškia „negirtas“. Pasirodo, jau senoves graikai ir romėnai tikėjo, jog ametistas gali apsaugoti nuo apgirtimo. 

Jei vis dėlto esate skeptikai ir netikite akmenų galiomis, ametisto akmuo dėl savo išskirtinio grožio yra aukštai vertinamas tiek papuošalų/juvelyrikos, tiek interjero rinkose. Neabejojame, jog ametistas turėtų sužavėti net ir nemėgstančius violetinės spalvos!

 Gražios dienos,

Lovein

2017-02-01

0 Komentarai

Palikti komentarą

Reload

Patvirtinti