Mūsų svetainėje yra naudojami slapukai. Jie gerina naršymo kokybę bei yra naudojami rinkodaros tikslais. Naršydami toliau jūs sutinkate su slapukų naudojimu. Plačiau apie tai rasite mūsų privatumo politikoje

Sutinku

Dovanų idėjos | Jūsų individualus graviravimas

Kasdien sulaukdama Jūsų individualaus graviravimo užsakymų stebiuosi - tai ką sugalvojate dažnai būna be galo originalios ir išskirtinės dovanų idėjos. Labai džiaugiuosi, galėdama prisidėti prie jums svarbių akimirkų ir jūsų norus paversti realybe. Norėdama šiomis idėjomis pasidalinti su visais kitais, kurie galbūt šiuo metu intensyviai ieško ką padovanoti mamai, tėčiui ar geriausiai draugei, nusprendžiau sukurti įrašų ciklą "Dovanų idėjos". Šiuose įrašuose periodiškai dalinsiuosi originaliomis, jūsų sugalvotomis graviravimo idėjomis. Labai tikiuosi, kad šie įrašai Jums bus naudingi ir galbūt taps vieta kur ieškosite dovanų idėjos svarbiai progai - Kalėdoms, krikštynoms, gimtadieniui ar šv. Valentinui.

DOVANOS MAMAI

Nors mamos diena jau prabėgo, vis dar sulaukiu nemažai užsakymų mamos dienos tematika. Kartais tai būna dovanos vaiko gimimo proga, o kartais mamos tiesiog nusprendžia save pasilepinti užsisakydamos pakabuką su vaiko vardu, ar užrašu "mama". Šios dvi idėjos pasirodė labai mielos ir originalios - pakabukas su užrašu "daugiau nei mama" ir miela dovana nuo vaiko, pakabukas su užrašu "Myliu tave, Mamyte". 

KRIKŠTYNŲ DOVANOS

Krikštynos tikrai viena gražiausių vaikučių švenčių, bet tevai dažnai suka galvas ką padovanoti krikšto tevams. Graviruoti pakabukai su įamžintu vaiko vardu ir šventės data tikrai miela, originali ir nebrangi dovana krikšto tėvams. Krikšto mamai dažnai renkamasi dovanoti auksinį pakabutį, arba rožinio kvarco apyrankę, o krikšto tėčiui - raktų pakabuką
Tiesa, dar vienas pavyzdys - užsakymas lenkų kalba. Dalinuosi, nes dažnai klausiate, ar įmanoma išgraviruoti užrašus kita kalba. Tai štai pavyzdys, jog tikrai viskas įmanoma! :)

DOVANOS MERGINAI | DOVANOS VAIKINUI

Bene vienos gražiausių ir mieliausių idėjų gimsta tada, kai ieškote ką padovanoti merginai ar vaikinui. Idėjų surinkau daug, bet šį kartą dalinuosi pačiomis gražiausiomis ir mieliausiomis. 

Tikiuosi, kad pasisemėte įkvepimo ir idėjų, ir dabar dovanų ieškoti bus kur kas papasčiau. Jau visai netrukus, kitame įraše pasidalinsiu ką padovanoti vyrui, sesei ir geriausiai draugei.

Smalsu sužinoti kuriam žmogui Jums yra SUNKIAUSIA sugalvoti ką padovanoti. Gal tai tėtis, brolis, vyras, o gal geriausia draugė? Pasidalinkite komentaruose.

Ačiū, kad skaitėte ir iki kitų kartu,

Eglė 

2019-09-16

0 Komentarai

Palikti komentarą

Reload

Patvirtinti