Naujiena - graviruoti pakabukai

person Eglė Jacukevičienė list Kategorija: Apie Lovein comment Komentarai: 0 favorite Žiūrėta: 108

Šių metų Lovein naujiena - graviruoti pakabukai.
Įamžinkite jums svarbią raidę, žodį ar netgi savo pačių ranka parašytą frazę ant nerūdijančio plieno pakabuko ir nešiokite jį kasdien prie pat širdies arba padovanokite artimam žmogui. Kolekciją sudaro 12 skirtingų pakabukų su iš anksto paruoštais užrašais bei individualiu graviravimu.

Šių metų Lovein naujiena - graviruoti pakabukai . Įamžinkite jums svarbią raidę, žodį ar netgi savo pačių ranka parašytą frazę ant nerūdijančio plieno pakabuko ir nešiokite jį kasdien prie pat širdies arba padovanokite artimam žmogui. Kolekciją sudaro 12 skirtingų pakabukų su iš anksto paruoštais užrašais bei individualiu graviravimu:

1. Pakabukai su jūsų ranka rašytu tekstu. Tikrai taip, perskaitėte teisingai! Ir viskas labai paprasta: jums tereikia užrašyti norimą tekstą ranka (arba nupiešti), nufotografuoti telefonu ir atsiųsti mums. Manome, kad tai įtin šilta ir reikšminga dovana artimam žmogui.

2. Pakabukai “LIETUVA”. Labai minimalistinis, vos 15 mm dydžio, bet neabejotinai - labai reikšmingas. Vienoje pusėje išgraviruotas Lietuvos kontūras, kitoje - jūsų pasirinktos koordinatės. Gal tai bus jūsų vaikystės namų adresas, vieta kur vyko pirmas pasimatymas ar gimtinė?

3. Pakabukai su inicialais. Kaip ir “Lietuva” šie pakabukai 15 mm dydžio ir atrodo labai elegantiškai ir minimalistiškai.


4. 21 mm individualaus graviravimo pakabukai. Išgraviruosime bet ką iki 15 simbolių, pasirinktu šriftu (rašytinėmis arba spausdintimės raidėmis), bei stiliumi (suapvalintu arba tiesiu).


5. 15mm individualaus graviravimo pakabukai. Maži, minimalistiniai ir elegantiški. Tekstą graviruosime per vidurį, iki 5-ių simbolių.


6-8. 15mm pakabukai su mūsų užrašais - myliu, amžinai ir forever.


9-10. 21 mm pakabukai su frazėmis “trés belle” (pranc. labai graži) ir la vie est belle (pranc. gyvenimas yra gražus). Kad komplimentus sakyti ir mėgautis gyvenimu būtų dar lengviau!


11. 21 mm pakabukas “To the moon and back” (angl. Iki mėnulio ir atgal). Mylintiems tiek daug, kiek yra kelio iki mėnulio ir atgal.


12. 21 mm pakabukas “Tu nuostabi”. Tai žodžiai, kuriuos kiekviena mergaitė, mergina ir moteris turėtų girdėti kasdien. Todėl ir sukūrėme šį pakabuką.

Visi pakabukai pagaminti iš nerūdijančio plieno ir gali būti 2-jų spalvų: sidabriniai (nerūd. plienas) ir auksiniai (18k. auksu paauksuotas nerūd. plienas). Be to, atkeliauja kartu su 40 cm ilgio grandinėle.

Graviruotų pakabukų užsakymus siunčiame kitokia tvarka nei įprastai: užsakymus priimame iki tam tikros dienos, gaminame ir po kelių dienų išsiunčiame. Tikslias datas skelbiame mūsų puslapio viršuje ir prekės aprašymo dešinėje pusėje.

Lovein iki šiol buvo rankų darbo papuošalai pagaminti su meile viduje. Nuo šiol, prie tos meilės galite prisidėti ir jūs. Visą kolekciją galite peržiūrėti čia. 

Komentarai

Šiuo metu komentarų nėra!

Palikite savo komentarą

Sekmadienis Pirmadienis Antradienis Trečiadienis Ketvirtadienis Penktadienis Šeštadienis Sausis Vasaris Kovas Balandis Gegužė Birželis Liepa Rugpjūtis Rugsėjis Spalis Lapkritis Gruodis