Valentino dienos dovanos

Kasmet darosi vis sunkiau surasti dovaną savo antrai pusei Valentino dienos proga. Lovein jums siūlo šiais metais savo antrai pusei padovanoti personalizuotą rankų darbo papuošalą. Tai bus nebrangi, tačiau labai sentimentali dovana, kuri kasdien primins Jums abiems kaip vienas kitą stipriai mylite.

Aktyvūs filtrai

Klasikinis perlų vėrinys su rose gold širdele

Nuo 44,99 €
Personalizacija
Trumpas gėlavandenių perlų vėrinys, su rose gold širdelės pakabuku. Širdelė pagaminta iš nerūdijančio plieno.  Perlų vėrinio ilgis 42 cm,...

Perlų vėrinys su graviruota širdele

Nuo 49,99 €
Personalizacija
Rankų darbo perlų vėrinys su graviruojama širdele. Gali būti aukso/sidabro spalvos. Pagaminta iš natūralių gėlavandenių perlų ir nerūdijančio...

Perlų vėrinys su inicialu

Nuo 42,99 €
Personalizacija
Rankų darbo gėlavandenių perlų vėrnys su paauksuoto nerūdijančio plieno detalėm. Už papildomą mokestį galima pridėti medalioną su graviruotu...

Rožinio kvarco apyrankė

Nuo 29,99 €
Personalizacija
Apyrankė pagaminta 8mm skermens madagaskaro rožinio kvarco karoliukų ir nerūdijančio plieno detalių.  - Apyrankė suverta ant tamprios...

Valentino dienos dovanos

Valentino diena yra ypatinga šventė metuose, švenčiame Meilę. Šią dieną kiekvienas norime nustebinti savo antrąją pusę originalia dovana, todėl Dovana Valentino dienos proga turėtų būti unikali, pavyzdžiui, pakabukas su individualiu graviravimu. Gaite išgraviruoti jums abiems svarbų žodį ar metinių datą, svarbu, kad tekstas būtų svarbus tiek jums, tiek jūsų mylimajam/ mylimajai. LOVEIN siūlo dovanoti rankų darbo papuošalą, kuris bus pagamintas būtent Valentino dienos proga, o meilės diena yra puiki proga priminti savo antrajai pusei kaip stipriai jį/ją mylite.

Siūlomos Valentino dienos dovanų idėjos nuo LOVEIN

Originalios dovanos moterims. Kiekviena dovana merginai bus pagaminta su meile ir greitai pristatyta jums,  todėl galėsite ramiai laukti Valentino dienos. Rožinio kvarco pakabukas, perlų vėrinys su graviruota širdele, auskarai širdelės su cirkoniu, perlų apyrankė su širdelė, ar kalnų krištolo apyrankė. 

Išskirtinės dovanos vyrams - pakabukas su individualiu graviravimu, apyrankė su hematitu, lavos apyrankė ar bar pakabukas su individualiu graviravimu. Pateikti dovanų variantai tiks kasdienai ir kiekvienam vyrui.

Dovanų rinkiniai poroms. Šios dovanos tiks ir jam ir jai, tai bus bendra jūsų detalė, kurią galėsite nešiotis ir džiaugtis kasdien. Pakabukų rinkinys Širdelė, porų apyrankė juoda-rožinė, mėlyna apyrankė porai, porų apyrankės su karūna. 

Daugiau Valentino dienos dovanų idėjų galėsite rasti apsilankę Lovein puslapyje arba susisiekę su mumis per Facebook ar Instagram.