Pagaminome su meile, o dabar mylėkite Jūs

Tik tinkamai laikomi ir prižiūrimi jūsų Lovein papuošalai galės ilgai išlikti gražūs ir Jus puošti

Rekomenduojame:

  • Vengti tiesioginio kontakto su kvepalais, plaukų formavimo priemonėmis, kremais, kita kosmetika. Siūlome užsidėti mūsų papuošalus pasikvėpinus ar panaudojus kitas kosmetikos priemones ir šiek tiek palūkėjus, kol kosmetikoje esančios medžiagos, galinčios paveikti papuošalą, išgaruos. Taip išvengsite tiesioginio kontakto su sudėtyje esančiomis medžiagomis kurios gali pažeisti jūsų papuošalų paviršių.
  • Laikyti papuošalus jiems skirtoje pakuotėje, sausoje vietoje ir atskirai nuo kitų papuošalų ar daiktų. Drėgmė gali pažeisti papuošalo spalvas ir blizgesį, o laikydami su kitais papuošalais ar aštriais daiktais - rizikuojate subraižyti papuošalo paviršių.
  • Nusiimti papuošalus prieš einant į dušą ar miegoti, užsiimant fizine veikla, maudantis baseine ar atliekant namų ruošos darbus. Cheminės medžiagos, prakaitas ir drėgmė gali nepataisomai pakeisti papuošalus, kurie nėra pagaminti iš grynųjų metalų - aukso, sidabro, žalvario, vario, nerūdijančio plieno.
  • Vengti tiesioginių kaitrios saulės spindulių. Nerekomenduojame papuošalų nuolat laikyti prieš saulę - nuo saulės spindulių papuošalai gali išblukti ir prarasti spindesį.
  • Nemėtyti, netampyti, nelankstyti ir kitaip fiziškai nepaveikti papuošalų. Natūralūs akmenys dažnai yra trapūs ir lengvai dūžtantys, ypač ant tokių paviršių kaip plytelės ar betonas. Specialūs juvelyriniai trosai, vielutės ir gumelės yra skirti papuošalų gamybai ir nėra pritaikyti naudojimui ne pagal paskirtį.
  • Jei jaučiate, kad gauto papuošalo dydis jums nėra tinkamas (per didelis arba per mažas) - susisiekite su mumis per 14 dienų nuo prekių pristatymo dienos ir mes pakeisime papuošalo dydį. Netinkamo dydžio papuošalo nešiojimas taip pat gali paveikti jo ilgaamžiškumą.