Visus užsakymus stengiames pagaminti ir išsiųsti kiek įmanoma greičiau, tačiau užsakymų su graviravimu paruošimas yra kiek ilgesnis, kadangi graviruojame kelis kartus per savaitę. Graviravimo dieną visus užsakymus pakuojame ir išsiunčiame Jums, todėl ir yra nurodytas išsiuntimo terminas nuo 1 d.d. iki 4 d.d. 

Jei užsisakote papuošalus be graviravimo (pavyzdžiui auskarus) juos dažniausiai išsiunčiame per 1 d.d.

Skubaus pristatymo paslauga: jei jums reikia gauti užsakymą kuo skubiau, siūlome rinktis skubaus pristatymo paslaugą (kaina 5€). Skubius užsakymus išsiunčiame per 1 d.d. nepriklausomai nuo to ar jie su graviravimu ar be. Skubaus pristatymo paslaugą galite pasirinkti atliekant užsakymą, tuo metu kai reikia pasirinkti pristatymo būdą.

Jei sužinoti tikslų išsiuntimo laiką: paskambinkite mums +370 646 37 253 ir patikslinsime kurią dieną artimiausiu metu graviruosime užsakymus. Tokiu būdu Jums galėsime tiksliau pasakyti, kada galite tikėtis sulaukti savo užsakymo. 

Pristatymo būdai

OMNIVA  ir DPD paštomatais. Pristatymo kaina 3€. Dažniausiai pristato per 1-2 d.d., švenčių laikotarpiu užtrunka ilgiau.

DPD kurjeriais. Pristatymo kaina 4€, prekė atiduodama tiesiai į rankas. Dažniausiai pristato kitą darbo dieną po išsiuntimo.

Prekės atsiemimas LOVEIN studijoje. Prekės paruošimo laikas toks pats kaip ir siunčiant, apie paruoštą atsiimti užsakymą informuojame SMS žinute. Studijos darbo laikas: I-V 10:00-17:00. 

Pristatymas užsienyje

Lietuvos paštas. Pristatymo kaina 5€, siunčiame registruotu paštu su siuntos sekimo koduku. Europos sąjungos šalyse pristatymo kaina 5€, visur kitur 8€. 

Prekių grąžinimas

Prekių keitimo ir gražinimo taisyklės sudarytos vadovaujantis LR Civilinio kodekso nuostatomis (CK 6.22810 str.):

- Taikome 14 d. prekių gražinimo garantiją visoms prekėms išskyrus prekes su graviravimu ir/arba prekes kurių išvaizda, ilgis ar kitos atkiros detalės buvo keistos pagal individualų pirkėjo pageidavimą.

- Už gražinamos prekės pristatymą ir pristatymo išlaidas atsakingas pirkėjas.

- Grąžinamos prekės turi būti nenaudotos, nenešiotos bei originalioje pakuotėje su visais jos elementais.

Prekių keitimas

- Jei apsirikote su apyrankės dydžiu - juos keičiame nemokamai, tačiau prašome padengti papildomas pristatymo išlaidas. Dėl dydžio keitimo susisiekite info@lovein.lt