Mūsų svetainėje yra naudojami slapukai. Jie gerina naršymo kokybę bei yra naudojami rinkodaros tikslais. Naršydami toliau jūs sutinkate su slapukų naudojimu. Plačiau apie tai rasite mūsų privatumo politikoje

Sutinku

Perlų vėriniai su graviravimu

Prekė galima su kita kombinacija

Rankų darbo perlų vėrinys su graviruotu pakabuku. Paauksuoto nerūdijančio plieno detalės, raudono aukso spalvos.Greitai nenusitrina. Gelavandeniai perlai. Vėrinio ilgis 56 cm.  Graviruojamą užrašą nurodykite puslapio apačioje. 

34,99 €
Į krepšelį
Prekė sandėlyje

Stambi geltono aukso spalvos grandinė su graviruojamu medalionu. Labai lengva. Grandinėlė ir širdelės medalionas pagaminti iš paauksuoto nerūdijančio plieno, greitai nenusitrina. 47 cm ilgio, medalionas 29x29mm. Galima graviruoti išorėje ir viduje. Pasirinkite graviravimo stilių, formą, o graviruojamą tekstą nurodykite puslapio apačioje. 

34,99 €
Prekė sandėlyje

Stambi geltono aukso spalvos grandinė su graviruojamu medalionu. Grandinėlė pagaminta iš paauksuoto žalvario, medalionas - paauksuotas nerūdijantis plienas. Greitai nenusitrina. 48 cm ilgio, medaliono skersmuo 3cm.  Pasirinkite graviravimo stilių, formą, o graviruojamą tekstą nurodykite puslapio apačioje. 

33,99 €
Prekė sandėlyje

Rankų darbo gėlavandenių perlų vėrinys su individualiu graviravimu. Palei kaklą, 47-48 cm ilgio. Su nerūdijančio plieno detalėmis, greitai nenusitrins ir nepajuoduos.  Pasirinkite graviravimo stilių, formą, o graviruojamą tekstą nurodykite puslapio apačioje. 

31,99 €
Prekė sandėlyje

Rankų darbo gėlavandenių perlų vėrinys su individualiu graviravimu. Nėra ilgas, 47-48 cm ilgio. Su nerūdijančio plieno (paauksuoto) detalėmis, greitai nenusitrins ir nepajuoduos.  Pasirinkite graviravimo stilių, formą, o graviruojamą tekstą nurodykite puslapio apačioje. 

31,99 €
Prekė sandėlyje

Trumpas gėlavandenių perlų vėrinys, su rose gold širdelės pakabuku. Širdelė pagaminta iš nerūdijančio plieno.  Perlų vėrinio ilgis 42.5 cm, karoliukų diametras ~6mm, širdelės dydis 23x25 mm Širdelė gali būti graviruojama (Užrašą nurodyti puslapio apačioje).

36,99 €
Prekė sandėlyje

Perlų vėrinys su aukso spalvos medalionu ir individualiu graviravimu. Papuošalas pagamintas iš nerūdijančio plieno ir gėlavandenių perlų.  Vėrinio ilgis 55 cm, karoliukai ~8x6mm, medaliono diametras 30mm Blogoji medaliono pusė matinė Nenurodžius graviruojamo užrašo gausite papuošalą su tuščiu medalionu.

34,99 €
Prekė sandėlyje

2-jų sluoksnių kaklo papuošalas su nerūdijančio plieno pakabuku ir gėlavandeniais perlais.Pakabuko skersmuo 21 mm Grandinėlės ilgis 40 cm + 5cm prailginimas, perlų vėrinio ilgis 56 cm Vietoje "Tu nuostabi" gali būti su Jūsų tekstu (+2€). Graviruojamą užrašą nurodykite puslapio apačioje.

35,99 €
Rodomos 1 - 8 prekės iš 8 turimų