KAIP TINKAMAI IŠSIRINKTI APYRANKĘ?

Kaip išmatuoti riešo dydį? Riešą reiktų matuoti per siauriausią jo vietą - tarp plaštakos ir kauliuko, nepaliekant jokio laisvumo.Apyrankė nebus tokia aptempta, visada paliekame šiek tiek laisvumo, kad neveržtų.

Dažniausiai pasikartojančios klaidos matuojant riešą: Matuojama laikrodžio apyrankė; Matuojama turima sena apyrankė; Matuojama platesnioji riešo vieta. 

Kokį apyrankės dydį pasirinkti? Lentelėje galite matyti moteriškų ir vyriškų dydžių atitikmenis. Nurodyti centrimentrai yra riešo apimtis matuojant ploniausią vietą be laisvumo, o ne apyrankės ilgis. 

Moteriški dydžiai Vyriški dydžiai
S 14-15cm S 15-16cm
M 15-16cm M 16-17cm
L 16-17cm L 17-18cm
XL 17-18cm XL 18-19cm

Kuo skiriasi moteriški ir vyriški dydžiai? Moteriški dydžiai yra 1-2cm mažesni, nei vyriški. Pavyzdžiui moteriškos apyrankės M dydis atitinka vyrišką S dydį.

Apyrankė skirta dovanai. Ką daryti jei netiks dydis? Savo gamybos apyrankių dydžius keičiame nemokamai. Jei nutiko taip, kad dydis netinka galite susisiekti su mumis Jums patogiausiu būdu (Instagram, Facebook, el. paštu, telefono skambučiu) ir susitarsime dėl pakeitimo. Jei esate iš Vilniaus apyrankę galite atnešti į studiją ir pataisysime vietoje, jei esate ne iš Vilniaus apyrankę galite atsiųsti dydžio pakeitimui (reikės padengti siuntimo išlaidas).

Nerandu sau tinkančio dydžio, ką daryti? Parašykite mums ir mes Jums individualiai pagaminsime norimo dydžio apyrankę. Papuošalo kaina nuo to nesikeis. 

SIUNTIMAS

Per kiek laiko išsiunčiate prekes? Visas prekes išsiunčiame per 2-4d.d. svarbu atkreipti dėmesį, kad tai yra paruošimo laikas. Prie jo prisideda siuntimo laikas, kuris priklausys nuo pasirinkto siuntimo būdo. 

Ką daryti, jei siuntos reikia skubiau? Susisiekite su mumis ir patikslinsime kaip greitai galime paruošti jūsų užsakymą. Dažnu atvėju spėjame pagaminti greičiau nei nurodyti terminai. 

Esu iš Vilniaus ar galiu prekę atsiimti studijoje? Taip. Darant užsakymą pasirinkite “atsiemimas Lovein studijoje”. Mus rasite Savanorių per. 65A, Vilnius. Darbo laikas I-IV 8-17h, V 8-16h, savaitgaliais ir švenčių dienomis nedirbame.

Ar gali užsakymo į studiją atvykti atsiimti kitas žmogus? Taip.

Per kur siunčiate užsakymus? Visus užsakymus galime išsiųsti per DPD, OMNIVA arba Lietuvos paštu. 

Ar siunčiate į užsienį? Taip siunčiame Lietuvos paštu. Jei norite gauti siuntą skubiau arba kitu siuntėju, susisiekite.

Noriu išsiųsti dovaną tiesiai savo draugei, gal galėtumėte nedėti sąskaitos faktūros? Žinoma,galime išsiųsti kitu vardu. Tokiu atveju reiktų parašyti mums arba užsakymo procese, komentaruose, nurodyti, kad gavėjas bus kitas asmuo ir pateikti jo duomenis pristatymo laukelyje.  

Kur galiu sekti savo siuntą? Savo siuntą galite sekti siuntėjo internetinėje svetainėje. Išsiųstame automatiniame laiške yra nurodytas siuntimo numeris, kurį suvedus galėsite pamatyti kur randasi jūsų siunta.

Kur galiu rasti informaciją apie savo užsakymą? Visą informaciją apie savo užsakymą galite elektroniniame pašte kurį nurodėte darant užsakymą. Apie pasikeitusias užsakymo būsenas siunčiame automatinius laiškus. Jei laiškų negaunate, pasitikrinkite spam skiltį.

APMOKĖJIMAS

Kaip galiu apmokėti už prekes? Už savo užsakymą galite apmokėti per automatinę bankinių apmokėjimų sistemą, taip pat savarankiškai bankiniu pavedimu, arba per Paypal. 

Dariau užsakymą ir užstrigo mokėjimas, nežinau ar pavyko apmokėti? Nedarykite naujo užsakymo, parašykite mums ir mes patikrinsime ar gavome Jūsų apmokėjimą. 

GRĄŽINIMAS

Ar prekės su individualiu graviravimu grąžinamos? Ne, išskyrus tuos atvejus, jei pasitaikė brokas. Tuomet siūlome pagaminti iš naujo arba grąžinti prekę.

Pirkau papuošalą be individualaus graviravimo ar galiu grąžinti? Taip, kokybiškas/nenešiotas/nepanaudotas prekes galite grąžinti per 14 dienų nuo gavimo.

GARANTIJA

Sutrūko apyrankė, papuošalas ar taisote? Taip, visus savo gamybos papuošalus taisome nemokamai. Juos galite atnešti į studiją, o arba išsiųsti mums (tokiu atvėju reikės padengti siuntimo išlaidas).

NUOLAIDOS

Kaip panaudoti nuolaidos kodą. Kur jį įvesti? Sudėjus norimas prekes į krepšelį spauskite “Turite nuolaidos kodą?” užrašą ir į pasirodžiųsį langelį įveskite nuolaidos kodą.

Noriu užsisakyti didesnį kiekį papuošalų mergvakariui/krikštynoms/imonei, darote nuolaidas? Taip, darome. Parašykite mums info@lovein.lt ir aptarsime užsakymo detales. 

PAKUOTĖ

Ką reiškia “supakuoti kaip dovaną”? Kiekvienas papuošalas atkeliauja maišelyje skirtame laikyti papuošlus, o už papildomą mokestį (0.99€) papuošalą supakuojame į dėžutę perrištą Lovein kaspinėliu.

INDIVIDUALUS UŽSAKYMAS

Turiu papuošalo idėją, bet nerandu nieko kas atitiktų iš turimo asortimento. Ar galiu kreiptis, kad pagamintumėte tai ko noriu? Taip, susisiekite su mumis ir galėsime aptarti jūsų norimo papuošalo idėją. 

Mačiau papuošalą Instagram/ Facebook, bet tokio nerandu svetainėje. Gali būti, kad papuošalas išparduotas arba buvo gamintas individualiai. Tokiu atvėju susisiekite su mumis ir pagaminsime tokį patį ir Jums.

Noriu padovanoti kažką gražaus, bet nežinau ką? Parašykite mums, mes mielai Jus pakonsultuosime ir padėsime išsirinkti.

Ar darote lankelius/papuošalus vaikams? Taip darome. Lankeliai yra pakankamai lankstūs ir tinkami nešioti vaikams. Jei norite, prieš įsigijant papuošalą galite atvykti į studiją ir pasimatuoti lankelį vietoje. Visus vėrinius/pakabukus/apyrankes taip pat galime daryti mažesnius nei standartinių dydžių.

Noriu užsisakyti pakabuką su savo užrašu, kokį papuošalą turėčiau pasirinkti? Dažniausi gaminami pakabukai su individualiu graviravimu yra šie: PG006, PG011. Pasirinkus juos galėsite “Personalizacijos” skiltyje suvesti savo norimą išgraviruoti tekstą.

Ar galiu užsisakyti pakabutį be graviravimo/grandinėlės? Taip, galite.

KITI KLAUSIMAI

Ar galiu atnešti savo daiktą išgraviruoti? Ne, kitų produktų mes negraviruojame.

Ar galiu atvykti gyvai pasimatuoti apyrankių, lankelių? Taip, galite. Darbo laikas I-IV 8-17h, V 8-16h, savaitgaliais ir švenčių dienomis nedirbame.

Prekė kuri mane domina, išparduota, kada turėsite vėl? Susisiekite su mumis ir tiksliai informuosime kada turėsime prekė vėl arba papildysime iškart.  

Jei rasiu patinkantį papuošalą studijoje ar galėsiu atsiskaityti grynaisiais? Ne, grynųjų pinigų nepriimame, atsiskaityti galėsite pavedimu. 

Darydama/as užsakymą pamiršau pridėti prekę ir nenoriu mokėti už siuntimą du kartus. Viskas gerai, praneškite mums apie savo užsakymą ir visas prekes išsiųsime vienu siuntiniu. 

Ką daryti jei gavau ne tai ką užsisakiau? Labai atsiprašome už padarytą klaidą, visas siuntimo išlaidas kompensuosime ir skubos tvarka išsiųsime Jums naują gaminį.