Mūsų svetainėje yra naudojami slapukai. Jie gerina naršymo kokybę bei yra naudojami rinkodaros tikslais. Naršydami toliau jūs sutinkate su slapukų naudojimu. Plačiau apie tai rasite mūsų privatumo politikoje

Sutinku

Labas! ❤️

Aš Eglė ir man begalo malonu, kad domitės prekiniu ženklu Lovein. Kodėl prisistatau asmeniškai?Nes Lovein tai vieno žmogaus verslas - su Jumis bendrauja, jūsų užsakymus ruošia, gamina papuošalus, fotografuoja ir šią parduotuvę administruoja vienas ir tas pats žmogus - Eglė. 

Šį prekinį ženklą įkūriau 2014 m., ir nuo tada tai tapo ne tik mano pagrindiniu darbu, o ir didžiausia gyvenimo aistra, todėl dažnai dirbu neskaičiuodama valandų ir atiduodama tam visą save. Man begalo svarbu, kad kiekvienas klientas būtų patenkintas ir gautas užsakymas ne tik nudžiugintų, bet ir maloniai nustebintų, todėl kiekvienam užsakymui skiriu ypatingą dėmėsį ir įdedu dalelę meilės kurią jaučiu gyvenimui dirbdama tai kuo nuoširdžiai mėgaujuosi.

LOVEIN (angl. loveinside) - tai ne tik rankų darbo papuošalai pagaminti su meile kaip jau tapo yprasta girdėti. Tai gražias emocijas sukeliančios ir sentimentalią reikšmę turinčios dovanos. Tai  aksesuarai, papuošalai su individualiu graviravimu ir mielos smulkmenos kurios labai tikiuosi, kad nuoširdžiai pradžiugins dovanos gavėją. 

Didžiausią mano darbo kasdienybę sudaro dovanų ruošimas Jums brangiems žmonėms, tačiau be galo mėgstu daryti tai nuo ko ir prasidėjo mano veikla - kurti papuošalus. Todėl labai džiaugiuosi kai pasitikite manimi ir paprašote sukurti Jums papuošalą. Jei turite įdėjų kurių neradote mano puslapyje, susisiekite su manimi ir neabejoju, kad kartu sukursime kažką gražaus. 

Linkėjimai,

Eglė Jacukevičienė