Mūsų svetainėje yra naudojami slapukai. Jie gerina naršymo kokybę bei yra naudojami rinkodaros tikslais. Naršydami toliau jūs sutinkate su slapukų naudojimu. Plačiau apie tai rasite mūsų privatumo politikoje

Sutinku

Apie Lovein

LOVEIN (angl. loveinside) – rankų darbo papuošalai, pagaminti su meile ir kupini šilumos:

Lovein – tai 2014m. įkurtas lietuviškas prekinis ženklas, siūlantis rankų darbo papuošalus gaminamus iš natūralių akmenų. Viskas prasidėjo nuo apyrankės su virvele ir natūraliu akmenėliu. Didelis susidomėjimas šiuo gaminiu leido išsiplėsti, o Lovein tapo Lietuvoje populiarus bei gerai žinomas ir atpažįstamas prekinis ženklas.

Jums renkantis iš skirtingų apyrankių modelių, skirtingų akmenėlių, virvelių bei detalių spalvų siekiame suteikti galimybę susikurti unikalią ir reikšmę turinčią apyrankę. Siūlome ne tik klasika tapusias apyrankes su virvele, bet ir kasdien gaminamus vienetinius rankų darbo papuošalus, kuriuose taip pat atskleidžiame pirminę idėją – gamybą iš natūralių, gamtos sukurtų akmenėlių. Norime, kad mūsų papuošalai priverstų kiekvieną merginą ir moterį jaustis pakylėta nesvarbu kur: gatvėje, mokykloje, darbe ar šventėje.

Mėgstame iššūkius, tad jei seniai turite viziją apie svajonių papuošalą, kurio niekur negalite rasti, apie papuošalą, kuris būtų skirtas išskirtinai Jums – susisiekite su mumis ir pasistengsime sukurti Jums patinkantį bei unikalų papuošalą.

Lovein papuošalus galima įsigyti internetinėje parduotuvėje www.lovein.lt, taip pat prekybos vietose Lietuvoje ir užsienyje.

 LOVEIN įkūrėjai Eglė ir Andrius:

  "Esame pasiruošę Jums pagelbėti, patarti ir atsakyti į visus klausimus. Linkime  Jums malonių akimirkų apsiperkant www.lovein.lt. "