Rožinis kvarcas

Rožinis kvarcas dar kitaip vadinamas meilės akmeniu. Jis santykiuose skatina  pasitikėjimą, ištikimybę, harmoniją. Rožinio kvarco akmuomoko mylėti, džiaugtis gyvenimu, suteikia ramybę kritinėse gyvenimo situacijose. Dėl šių savybių šis kristalas padeda atsikratyti pykčių santykiuose ir namuose.

Aktyvūs filtrai

Rožinio kvarco apyrankė su graviravimu "Myliu...

Nuo 26,99 €
Personalizacija
Apyrankė iš rožinio kvarco su graviravimu.  - Visos apyrankės detalės iš nerūdijančio plieno - Kokybiški madagaskaro rožinio kvarco karoliukai...

Apyrankė krikšto mamai

Nuo 29,99 €
Personalizacija
Dovana krikšto mamai - apyrankė iš rožinio kvarco, hovlito, stiklo ir akmens masės karoliukų su medalionu "Krikšto mama".  Graviruokite vaiko...

Rožinio kvarco apyrankė

Nuo 29,99 €
Personalizacija
Apyrankė pagaminta 8mm skermens madagaskaro rožinio kvarco karoliukų ir nerūdijančio plieno detalių.  - Apyrankė suverta ant tamprios...

Rožinio kvarco apyrankių rinkinys

Nuo 49,99 €
Personalizacija
Apyrankių rinkinys pagamintas iš 6 ir 10mm skermens madagaskaro rožinio kvarco karoliukų ir nerūdijančio plieno detalių.  - Apyrankės suvertos...

Rožinio kvarco vėrinys su graviruota širdele

Nuo 54,99 €
Personalizacija
Rankų darbo smulkių rožinio kvarco karoliukų vėrinys su graviruojama širdele. Natūralūs, 6mm dydžio madagaskaro rožinio kvarco karoliukai ir...

Šio kristalo pavadinimas yra kilęs nuo akmens spalvos - kuri varijuoja nuo ryškiai iki vos įžiūrimos - švelniai rožinės. Dažnai rožinis kvarcas yra maišomas su kuncitu, morganitu, topazu ar kalcitu. Rinkoje taip pat labai dažnai galima rasti rožinio kvarco padirbinių, dažniausiai tai nudažytas kalnų krištolas arba dažyti sintetiniai akmens masės akmenėliai. Tačiau tokius padirbinius labai lengva atskirti - dažniausiai dažų perteklius įsigeria į akmenėlių, todėl plika akimi galima pastebėti skirtumus tarp tikro ir netikro rožinio kvarco. Netikras, dažytas rožinis kvarcas būna su ryškiai rožinėmis “gijomis”, o tikras rožinis kvarcas   ne. Tiesa, net ir tikro rožinio kvarco spalva nebūtinai turi būti tolygi, dažnai net ir mažuose karoliukuose ji varijuoja. 

Rožinis kvarcas - tai MEILĖS, HARMONIJOS, GROŽIO akmuo

Rožinis kvarcas dar kitaip vadinamas meilės akmeniu. Jis santykiuose skatina  pasitikėjimą, ištikimybę, harmoniją. Rožinio kvarco akmuomoko mylėti, džiaugtis gyvenimu, suteikia ramybę kritinėse gyvenimo situacijose. Dėl šių savybių šis kristalas padeda atsikratyti pykčių santykiuose ir namuose.

AR MANO ZODIAKO ŽENKLUI TINKA ROŽINIS KVARCAS?

Nors  dalis šaltinių teigia, kad rožinis kvarcas tinka tik jaučiams, vėžiams, žuvims, dauguma mano, kad jis tinka visiems, kam tik jis patinka. Jis gali būti reikalingas žmonėms, kurie nemoka atsipalaiduoti ar nori sustiprinti savo širdį. Taip pat rožinis kvarcas tinka asmenims, kuriems yra svarbi meilė, trūksta pasitikėjimo savimi ir kitais. Be to šis akmuo padeda numalšinti vienatvės pojūtį, padeda išsilaisvinti iš seno skausmo.

AR ROŽINIO KVARCO AKMUO TINKA TIK MOTERIMS?

Šis akmuo turi tikrai nemažai moteriškos energijos, o seniau moterys dažnai jį naudodavo norėdamos privilioti vyrus. Nepaisant to, rožinis kvarcą tikrai gali nešioti visi, nes būtent šis kristalas padės saugoti šiltus ir tikrus jausmus su Jums brangiais asmenimis, nesvarbu kokios lyties jie būtų. 

PRIE KO GALĖČIAU DERINTI ROŽINIO KVARCO PAPUOŠALUS?

Papuošalus pagamintus iš rožinio kvarco yra labai lengva derinti. Spalva yra švelni, todėl puikiai tiks prie oficialios ir kasdienės aprangos. Na, o jei Jums svarbu suderinamumas su kitais akmenimis - Rožinis kvarcas lengvai derinamas su kitais naturaliais akmenėliais: ypač su kalnų krištolu ir menulio akmeniu. Visi jie tarpusavyje labai gražiai derės ir nepraras savo turimų savybių.

ROŽINIS KVARCO APYRANKĖ – DOVANAI BET KOKIAI PROGAI.

Kadangi rožinio kvarco papuošalai tiek dėl spalvos, tiek dėl akmens savybių yra gana neutralūs, papuošalas su juo yra tinkama dovana daugeliui progų. Dažniausiai mūsų klientai rožinį kvarcą renkasi dovanoti gimtadienio, krikštynų ir mamų dienos progomis. 

Rožinio kvarco apyrankė su individualiu graviravimu yra puiki dovana geriausiai draugei, mamai, sesei ar mylimajai. Rožinis kvarcas nuo seno laikomas meilės ir moteriškumo akmeniu, todėl apyrankė yra puiki dovanos idėja ne tik dėl gražios rožinės spalvos, o ir dėl kvarco reikšmės.

ROŽINIO KVARCO APYRANKĖS GRAVIRAVIMAS

Ant papuošalo, pagaminto iš rožinio kvarco akmenukų, siūlome išgraviruoti datą, citatas,  simbolį. Keletą graviravimo įdėjų pateikiame žemiau: 

 • Mano laimė mano rankose
 • Kad ir kur bebūtum
 • Iki mėnulio ir atgal
 • Aš visada šalia tavęs
 • Tavo iki amžinybės
 • Mylėk ir būk mylima
 • Kiekvieną akimirką tavo
 • juk žinai, kad
 • Amžinai tavo
 • Visi žmonės kaip žmonės, bet tu karalienė
 • Tu nuostabi

Na o jei nesinori apyrankės puošti “saldžia fraze” rekomenduojame graviruoti Jums svarbią datą (palei kraštelį, kad užrašas būtų minimalistinis) arba paprasčiausią dovanos gavėjo vardą.