Ką dovanoti mamai? mamos dienos dovanos - papuošalai

person Eglė Jacukevičienė list Kategorija: Apie akmenis comment Komentarai: 0 favorite Žiūrėta: 1338

Ką dovanoti mamai? Kiekvienais metais susiduriame su šiuo klausimu, kai norime nustebinti mamą atėjus mamos dienai. Jeigu šiemet norite padovanoti mylimai mamai šiek tiek daugiau nei geles, kaip ir praeitais metais paruošėme Jums reikšmingų, tačiau nebrangių dovanų naujienas.

Ką dovanoti mamai? Kiekvienais metais bene kiekvienas iš mūsų susiduriame su šiuo klausimu, kai norime nustebinti mamą per mamos dieną. Jeigu vis dar ieškote idėjų ką padovanoti mamai - paruošėme Jums reikšmingų, tačiau nebrangių dovanų sąrašą.

Papuošalai su individualiu graviravimu

Viena populiariausių dovanų idėjų pastaruoju metu – papuošalai su individualiu graviravimu. Jeigu sukate galvą, ką išgraviruoti mamai - dažniausia dovana būna pakabutis su vaikų vardais, gimimo datomis ar net metrika (gimus naujagimiui). Atsižvelgdami į tai, šiemet sukūrėme atskirą pakabuką su vienoje pusėje išgraviruotu užrašu “mama” ir vaikų gimimo datomis, o kitoje pusėje “močiutė” su anūkų gimimo datomis. Kas sakė, kad močiutės nenori puoštis tiek pat kiek mamos? Užsisakant pakabuką galite pasirinkti, ar norėsite graviruoti iš abiejų pusių, ar iš vienos, bei kurį užrašą – mama ar močiutė.

Viena populiariausių dovanų mamai - pakabukai su individualiu graviravimu

Na, o jeigu jūsų mama (ar močiutė), mėgsta ir turi galimybę pasipuošti, šiemet prie individualaus graviravimo pasirinkimo pridėjome ir perlų vėrinį. Šis šiek tiek ilgesnis, su didesniu, aukso spalvos, medalionu tiks pasipuošti tiek į darbą, tiek ypatingai progai.

Šiemet madingiausi – perlų papuošalai

 Ilgą laiką perlai asocijavosi tik su brandesniu stiliumi, tačiau pastaruoju metu jie išgyvena tikrą renesansą. Perlus matome visur – ant kaklo, rankos, ausyse, plaukuose ar net ant drabužių! 

Vis dėl to perlai visų pirmą asocijuojasi su nesenstančia klasika, todėl sukūrėme kelis kaklo papuošalų modelius kuriuos laisvai galėsite nešioti vienus arba derinti su kitais papuošalais.
Klasikinis perlų vėrinys – trumpas, palei kaklą ir labai gražiai dera su graviruotais pakabukais ant grandinėlės, taip paversdami derinį kur kas įdomesniu. Ir tokio pat ilgio perlų vėrinys su rose gold atspalvio širdele – šiuolaikinis ir žaismingas papuošalas kurį taip pat galima ir graviruoti. 

Dovanos idėja mamai mėgstančiai klasiką - perlų vėrinys

Mamos ir dukros papuošalai 

Neabejojame, kad nemaža dalis dukrų semiasi stiliaus įkvėpimo iš mamos. Norėdami padėti tai pabrėžti, sukūrėme vienodus papuošalus mamoms ir dukroms. Tai klasikiniai, neiššaukiantys ir minimalistiniai papuošalai su užrašais mama ir dukra. Jeigu mėgstate visišką minimalizmą – siūlome 15mm diametro nerūdijančio plieno pakabukus, na, o jei labiau mėgstate apyrankės – sukūrėme Jums perlų apyrankes su graviravimu

Papuošalai mamai ir dukrai

Nebrangi, bet reikšminga dovana

Na ir pabaigai – manome, kad nebūtina išleisti didelės sumos pinigų norint nustebinti ir palepinti savo mamą dėmesiu. Be to, kad tai yra nebrangios dovanų idėjos mamai, jos taip pat neįpareigoja puoštis ar nešioti papuošalų toms, kurios jų vengia. 

Viena iš labiausiai emocijas keliančių dovanų – kišeninis veidrodėlis su graviravimu viduje. Kiekviena moteris savo rankinėje nešiojasi veidrodėlį, tačiau kaip smagu kas kartą jį atidarius pamatyti mielą žinutę? Veidrodėlis su užrašu “mamytė, šiandiena atrodai nuostabiai” neabejojame, kad sukels daug nuostabos ir gražių emocijų.
O be veidrodėlių, taip pat galite nustebinti mamą su graviruotu raktu pakabuku “Namai, ten kur MAMYTĖ” arba analogišku kaklo pakabukui – su užrašais mama ir močiute bei datomis. Nebrangi, tačiau miela ir reikšminga dovana.

 Mielos ir reikšmingos mamos dienos dovanos neturi būti brangios.

O kokios jūsų mamos dienos tradicijos? Ar nevengiate išlaidauti ir dovanojate dovanų kuponus, pramogas ar keliones, ar vis dėl to mėgstate dovanoti gėles bei smulkias dovanas? Pasidalinkite su mumis komentarų skiltyje.

Saulėtų dienų,

Eglė  

VISOS MAMOS DIENOS DOVANŲ IDĖJOS ČIA

Komentarai

Šiuo metu komentarų nėra!

Palikite savo komentarą

Sekmadienis Pirmadienis Antradienis Trečiadienis Ketvirtadienis Penktadienis Šeštadienis Sausis Vasaris Kovas Balandis Gegužė Birželis Liepa Rugpjūtis Rugsėjis Spalis Lapkritis Gruodis