Tikras ar netikras? Apie akmenis papuošaluose

person Eglė Jacukevičienė list Kategorija: Apie akmenis comment Komentarai: 0 favorite Žiūrėta: 969

Klausimas kurį begalo dažnai užduodavau tiekėjams kai tik pradėjau vystyti Lovein prekinį ženklą. Ir klausimas, kurį dažniausiai užduodavo klientai man. 

Ši tema iki šiol man sudetinga, tačiau atsimenu save pačioje pradžioje, ir kiek kartu nusipirkau akmenėlius kaip “tikrus”, o vėliau tekdavo raudonuoti prieš klientus, kurie žinojo daugiau už mane.

Praleidus daugiau kaip 7 metus papuošalų versle ir vis dar susiduriu su abejonėmis ir žinių stoka šioje srityje - nes informacijos lietuvių kalba tikrai nėra daug. Be viso to, griežtos taisyklės ir reikalavimai taikomi brangakmeniams, tokiems kaip pavyzdžiui briliantai, safyrai ar smaragdai. O pusbrangiai akmenys neprivalo turėti kokybės pažymėjimų.

Žvelgdama į save verslo pradžioje, tą pasimetimą, nežinojimą ir neišmanymą, nusprendžiau daugiau Jums papasakoti apie medžiagas iš kurių dažniausiai gaminami nejuvelyriniai papuošalai.

Tiesa, turiu jus ispėti - nors papuošalus iš natūralių akmenėlių gaminu jau ilgai - iki šiol neesu iš tų žmonių kurie perdaug tiki ezoterinėmis akmenų savybėmis ir jų galiomis. Aš į natūralius akmenis žvelgiu kaip į kokybišką, gražią ir begalo visapusišką medžiagą papuošalams. Todėl Jums noriu papasakoti apie jų kokybę, ir bent kažkiek padėti nebūti apgautiems, taip kaip veiklos pradžioje dažnai nutikdavo man.

Kitą savaitę papasakosiu apie savo mėgstamiausią akmenėlį - rožinį kvarcą.

Gražios savaitės,
Eglė

Komentarai

Šiuo metu komentarų nėra!

Palikite savo komentarą

Sekmadienis Pirmadienis Antradienis Trečiadienis Ketvirtadienis Penktadienis Šeštadienis Sausis Vasaris Kovas Balandis Gegužė Birželis Liepa Rugpjūtis Rugsėjis Spalis Lapkritis Gruodis