Lovein dovanų pakuotės ir sveikinimo kortelės

person Eglė Jacukevičienė list Kategorija: Apie Lovein comment Komentarai: 0 favorite Žiūrėta: 1213

Nepriklausomai nuo sezono ar metų laiko, mes savo klientams savarankiškai leidžiame pasirinkti supakuoti jų užsakymą kaip dovaną ar ne. Dovanų pakuotės mokestis simboliškas, o kai perkate papuošalus sau, Jums nereikia permokėti už pakuotę kuri nereikalinga. 

“Supakuoti kaip dovaną” pasirinkimas

Užsakymo metu Jums pasirinkus dovanų pakuotę, mes gaminius supakuosime į baltą dežutę perrištą šviesiai pilku arba rožiniu kaspinu. Jei užsakytas produktas vyriškas/skirtas porai ar su vyrui skirtu graviravimu, naudosime pilką kaspiną. Jei moteriškas - rožinį. Jei suabejojame, kam bus skirta dovana, visada rišame pilką kaspiną, kad netyčia neapsiriktume. Na, o jei tiksliai žinote kokio kaspino norite, galite palikti užsakymo komentarą ir supakuosime kaip pageidaujate.

Sveikinimo kortelė užsisakant dovanų pakuotę

Jei pasirinkote papildomą dovanų pakuotę, galime prie jos pridėti gražiai atspausdintą sveikinimo kortelę. Tereikia užsakymo komentare parašyti sveikinimą ir jį gražiai atspausdinusios pririšime prie dežutės.

Ši paslauga nemokama tiems, kurie sumokėjo už papildomą dovanų pakuotę. 

Gražių artėjančių švenčių,

Lovein 

Komentarai

Šiuo metu komentarų nėra!

Palikite savo komentarą

Sekmadienis Pirmadienis Antradienis Trečiadienis Ketvirtadienis Penktadienis Šeštadienis Sausis Vasaris Kovas Balandis Gegužė Birželis Liepa Rugpjūtis Rugsėjis Spalis Lapkritis Gruodis