Dovana tėčiui: graviruotas raktų pakabukas su jūsų užrašu

person Eglė Jacukevičienė list Kategorija: Apie Lovein comment Komentarai: 0 favorite Žiūrėta: 363

Dovanos idėja tėčiui - graviruotas raktų pakabukas su jūsų užrašu. Tai originali ir nebrangi dovana tėčiui su asmenine žinute. 

Pristatome Jums specialiai tėvo dienai sukūrtą naujieną - LOVEIN raktų pakabukai su individualiu graviravimu. Įprastai visi sveikiname mamas, bet artėjant tėvo dienos progai dažnai galvoje kirba klausimas "ką padovanoti tėčiui?". Juk tėveliams nėra įprasta dovanoti gėles taip kaip mamos, papuošalų jie dažniausiai nenešioja, o ir saldumynus ne kiekvienas tėtis mėgsta. Norėdami pasiūlyti neįpareigojančią, nebrangią bet tikrai reikšmingą dovaną sukūrėme graviruotus raktų pakabukus.


Pakabukus sukūrėme su 4 iš anksto sugalvotais užrašais: "Tėti, ačiū, kad esi" , "Tėti, tu fantastiškas!", "Be tavęs nebūtų manęs" ir "Be tavęs nebūtų mūsų".
Jei norite dovaną suasmeninti - siūlome rinktis pakabuką su Jūsų sugalvotu užrašu. Jei norite pasakyti daug, jūsų pasirinkimas - dvipusis graviravimas.
Be viso to, pakabukai gali būti didesni ir mažesni, o kaina nuo dydžio nepriklauso :) 

Pakabukus užsisakyti galite skiltyje "Dovanos tėčiui".

Komentarai

Šiuo metu komentarų nėra!

Palikite savo komentarą

Sekmadienis Pirmadienis Antradienis Trečiadienis Ketvirtadienis Penktadienis Šeštadienis Sausis Vasaris Kovas Balandis Gegužė Birželis Liepa Rugpjūtis Rugsėjis Spalis Lapkritis Gruodis