Rožinis kvarcas | akmens aprašymas

person Eglė list Kategorija: Apie akmenis comment Komentarai: 0 favorite Žiūrėta: 3845

Rožinis kvarcas - tai meilės, harmonijos ir grožio akmuo

Rožinis kvarcas dar kitaip vadinamas meilės akmeniu. Jis santykiuose skatina pasitikėjimą, ištikimybę, harmoniją. Rožinio kvarco akmuo moko mylėti, džiaugtis gyvenimu, suteikia ramybę kritinėse gyvenimo situacijose. Dėl šių savybių šis kristalas padeda atsikratyti pykčių santykiuose ir namuose.

Šio kristalo pavadinimas yra kilęs nuo akmens spalvos - kuri varijuoja nuo ryškiai iki vos įžiūrimos - švelniai rožinės. Dažnai rožinis kvarcas yra maišomas su kuncitu, morganitu, topazu ar kalcitu.

Rinkoje taip pat labai dažnai galima rasti rožinio kvarco padirbinių, dažniausiai tai nudažytas kalnų krištolas arba dažyti sintetiniai akmens masės akmenėliai. Tačiau tokius padirbinius labai lengva atskirti - dažniausiai dažų perteklius įsigeria į akmenėlių, todėl plika akimi galima pastebėti skirtumus tarp tikro ir netikro rožinio kvarco. Netikras, dažytas rožinis kvarcas būna su ryškiai rožinėmis “gijomis”, o tikras rožinis kvarcas   ne. Tiesa, net ir tikro rožinio kvarco spalva nebūtinai turi būti tolygi, dažnai net ir mažuose karoliukuose ji varijuoja. 


 Ar mano zodiako ženklui tinka rožinis kvarcas?

Nors  dalis šaltinių teigia, kad rožinis kvarcas tinka tik jaučiams, vėžiams, žuvims, dauguma mano, kad jis tinka visiems, kam tik jis patinka. Jis gali būti reikalingas žmonėms, kurie nemoka atsipalaiduoti ar nori sustiprinti savo širdį. Taip pat rožinis kvarcas tinka asmenims, kuriems yra svarbi meilė, trūksta pasitikėjimo savimi ir kitais. Be to šis akmuo padeda numalšinti vienatvės pojūtį, padeda išsilaisvinti iš seno skausmo.

Ar rožinis kvarcas tinka tik moterims? 

Šis akmuo turi tikrai nemažai moteriškos energijos, o seniau moterys dažnai jį naudodavo norėdamos privilioti vyrus. Nepaisant to, rožinis kvarcą tikrai gali nešioti visi, nes būtent šis kristalas padės saugoti šiltus ir tikrus jausmus su Jums brangiais asmenimis, nesvarbu kokios lyties jie būtų. 

Kaip derinti rožinį kvarcą?

Papuošalus pagamintus iš rožinio kvarco yra labai lengva derinti. Spalva yra švelni, todėl puikiai tiks prie oficialios ir kasdienės aprangos. Na, o jei Jums svarbu suderinamumas su kitais akmenimis - Rožinis kvarcas lengvai derinamas su kitais naturaliais akmenėliais: ypač su kalnų krištolu ir menulio akmeniu. Visi jie tarpusavyje labai gražiai derės ir nepraras savo turimų savybių.Rožinio kvarco apyrankė - dovana visoms progoms

Rožinio kvarco apyrankė su individualiu graviravimu yra puiki dovana geriausiai draugei, mamai, sesei ar mylimajai. Rožinis kvarcas nuo seno laikomas meilės ir moteriškumo akmeniu, todėl apyrankė yra puiki dovanos idėja ne tik dėl gražios rožinės spalvos, o ir dėl kvarco reikšmės.Kadangi rožinio kvarco papuošalai tiek dėl spalvos, tiek dėl akmens savybių yra gana neutralūs, papuošalas su juo yra tinkama dovana daugeliui progų. Dažniausiai mūsų klientai rožinį kvarcą renkasi dovanoti gimtadienio, krikštynų ir mamų dienos progomis.  

Graviruoti papuošalai su rožiniu kvarcu

Ant papuošalo, pagaminto iš rožinio kvarco akmenukų, siūlome išgraviruoti datą, citatas,  simbolį. Keletą graviravimo įdėjų pateikiame žemiau: 

Mano laimė mano rankose

Kad ir kur bebūtum

Iki mėnulio ir atgal

Aš visada šalia tavęs

Tavo iki amžinybės

Mylėk ir būk mylima

Kiekvieną akimirką tavo

juk žinai, kad ♡

Amžinai tavo

Visi žmonės kaip žmonės, bet tu karalienė

Tu nuostabi

Na o jei nesinori apyrankės puošti “saldžia fraze” rekomenduojame graviruoti Jums svarbią datą (palei kraštelį, kad užrašas būtų minimalistinis) arba paprasčiausią dovanos gavėjo vardą. 

Komentarai

Šiuo metu komentarų nėra!

Palikite savo komentarą

Sekmadienis Pirmadienis Antradienis Trečiadienis Ketvirtadienis Penktadienis Šeštadienis Sausis Vasaris Kovas Balandis Gegužė Birželis Liepa Rugpjūtis Rugsėjis Spalis Lapkritis Gruodis